Parduotuvė

Suasmeninta pono ir ponios pavardė Vestuvių svečių …

Suasmeninta pono ir ponios pavardė Vestuvių svečių knyga Tušti puslapiai Gimtadienio prisiminimų knyga Tradicinė sužadėtuvių momentinė nuotraukų knyga

58.19 €

Kategorija: Namai ir sodas

suasmeninta vestuvių svečių knyga, tikro aukso folija, aukso folija svečių knyga, momentinių nuotraukų svečių knyga, vestuvių albumas, gimtadienio svečių knyga, individualus vestuvių nuotraukų albumas, matinis laminato viršelis, kūdikio šventės svečių knygų idėjos [VESTUVIŲ SVEČIŲ KNYGA] Graži ir elegantiška vestuvių svečių knyga, kurią jūsų svečiai nualps. Šios gražios suasmenintos vestuvių svečių knygos priekinė dalis ir nugarėlė yra užklijuotos. Pasirinkite iš kelių skirtingų fono spalvų, kad atitiktų jūsų vestuvių spalvų paletę.

[ FOILĖS APDAILA ] Pasirinkite iš aukso, rožinio aukso, sidabro arba vario folijos apdailos savo tinkintoje svečių knygoje.

[ GALIMI KNYGOS DYDŽIAI IR SPECIFIKACIJOS ] 6" x 9" (15 cm x 22,5 cm) 8" x 10" (20 cm x 25 cm)

Visos knygos yra su 50 puslapių (100 rašymo pusių) arba 100 puslapių (200 rašymo pusių) popieriaus.

[POPIERIAUS PARINKTYS]

  • Tuščias arba baltas popierius – tušti puslapiai yra puikus būdas įtraukti nuotraukas ir paprašyti svečių palikti jums specialias žinutes iš jūsų vestuvių dienos. Kiekviena knyga yra kietu įrišimu su matiniu laminatu, kad būtų patvarus. Jas galima nuvalyti drėgna šluoste. Be to, visos knygos yra su balta grubaus grūdo juostele, pritvirtinta prie stuburo.

  • Visų mūsų knygų nugarėlės yra pritaikomos. Pavyzdžiai būtų ponas „ir/&“ ponios pavardė, vestuvių data, speciali žyma su grotelėmis arba galite palikti tuščią… galimybės yra begalinės.

  • Visos mūsų knygos yra visiškai tuščios nugarėlėje, nebus logotipų ir (arba) brūkšninių kodų. Jei norite atsispausdinti savo tekstą, mes taip pat galime tai padaryti už jus.

[ KAIP UŽSISAKYTI ] Pasirinkę knygos dydį ir puslapio parinktis, toliau įtraukite knygą į krepšelį arba pirkite ją dabar. Bus pastabų langelis, skirtas įvesti reikiamą informaciją, susijusią su šiuo dizainu. Būtinai įtraukite šiuos dalykus:

  • Vardas (-ai)
  • Vestuvių data
  • Stuburo tekstas (t. y. „ponas ir ponia ________“):
  • Neprivaloma – citata atspausdinta ant galinio viršelio (1-3 eilutės)
  • Viršelio/teksto/popieriaus spalvos:

Jei nežinote, kaip palikti pranešimus pardavėjo pastaboje, galite užsisakyti tiesiogiai ir siųsti pranešimus tiesiogiai mums. Galime spausdinti bet kokia jūsų pageidaujama kalba.

Grįžkite į spalvų schemą paveikslėliuose. Atkreipkite dėmesį, kad skirtingų monitorių spalvinis ekranas gali skirtis, todėl žiūrėjimas internete ir spausdintas produktas gali šiek tiek skirtis. Prašome į tai atsižvelgti pateikdami užsakymą.

Įsitikinkite, kad pristatymo adresas yra tas adresas, kuriuo norite išsiųsti knygą, nes po užsakymo adresų pakeisti negalime.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas