Parduotuvė

Suasmenintas Lucky Number 86 „Dazzle Cool“ …

Suasmenintas Lucky Number 86 „Dazzle Cool“ automobilio lipdukas PVC Aukštos kokybės buferio korpusas Apsaugos nuo saulės dangtelio įbrėžimų lipdukas

6.93 €

Suasmenintas Lucky Number 86 „Dazzle Cool“ automobilio lipdukas PVC Aukštos kokybės buferio korpusas, Apsaugos nuo saulės dangtelio įbrėžimų lipdukas

Prekės aprašymas:

100% visiškai naujas ir aukštos kokybės, lengvai montuojamas, tiesiog nulupkite ir įklijuokite, Jie nepažeis spalvos ar paviršiaus, prie kurio yra pritvirtinti, Dekoruokite savo gaminius ant bet kokio lygaus ir lygaus paviršiaus: visų rūšių automobilių, motociklų, dviračių, valčių, šaldytuvų, oro kondicionierių, vitrinų ir kt. Aukštos kokybės PVC aplinkai nekenksminga medžiaga, atspari vandeniui ir apsauganti nuo saulės, neblunka. Tobulas pasiuvimas, kiekvienas kūrinys yra meno kūrinys.

Jei turite daugiau poreikių, galite susisiekti su manimi, palaikyti didmeninę prekybą/palaikyti įvairių dydžių lipdukus.

Dydžiai: L, M

Spalva tokia, kaip parodyta:

diegimo žingsniai: ①Nuvalykite paviršių, ant kurio bus klijuojamas lipdukas, ir laikykite automobilio kėbulą sausą.

②. Lėtai nuplėškite nugara į viršų, kad automobilio lipdukas būtų pritvirtintas prie skaidrios perkėlimo plėvelės. Jei pastebėjote, kad automobilio lipduko dalis nenuplėšta nuo galo, prispauskite ją prie apačios ir pakartokite procesą.

③. Padėkite jį ant klijuojamo paviršiaus ir atsargiai išlyginkite.

▲. Banko kortele ar panašiu daiktu švelniai subraižykite paviršių, kad automobilio lipdukas būtų lygus, o tada pakartotinai subraižykite, kad įsitikintumėte, jog jis visiškai prilipęs prie paviršiaus.

Atsargiai ir lėtai nuimkite automobilio lipdukų perdavimo diržą, kad įsitikintumėte, jog jis prilipo prie paviršiaus. Jei pastebėsite, kad automobilio lipduko dalis nebuvo nuimta nuo perdavimo diržo, paspauskite jį iki apačios ir pakartokite procesą.

Atminkite: nepalikite automobilio po kaitria saule per 48 valandas po montavimo! Neplaukite automobilio per 48 valandas po montavimo!

【Atsargumo priemonės】 ①Būkite atsargūs klijuodami lipdukus ir būkite atsargūs, kad lipdukai nesuliptų.

②Prašome neplauti automobilio per tris dienas, nes per tą laiką lipdukas nebuvo iki galo išklijuotas, todėl prašome jį perskaityti]

①Kadangi pakavimo ir pristatymo metu kai kurie didesni lipdukai bus suvynioti, apatinis lipdukų popierius ir perkėlimo plėvelė šiek tiek praleidžia orą, o kai kurie apatiniai bus šiek tiek susiraukšlėję.

Nesijaudinkite, tai yra normalus reiškinys ir neturi įtakos lipduko kokybei bei diegimo procesui.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas