Parduotuvė

Suasmenintas Vestuvių Svečių Knygos Albumas …

Suasmenintas Vestuvių Svečių Knygos Albumas Individualizuotas Signatur Ovalus Baltas Tuščias Vidinis Puslapis Veidrodis Vardai Data Vestuvių vakarėlio dovanos dekoras G009

34.11 €

Kategorija: Namai ir sodas

Prekinis ženklas: BackgroundTurnOver

Produktas: Vestuvių svečių knyga Aprašymas Dydis: 26 * 19 cm (10,2 x 7,5 colio) Spalva: auksinis veidrodžio dangtelis, sidabrinis veidrodžio dangtelis, Vidinio puslapio spalva: balta Puslapių kiekis : 50 lapų (100 puslapių) . Vidinio puslapio storis: 100g (pastorintas popierius, labai tinka parašui, tinka svečių knygai) Priekinis ir galinis dangteliai labai stori, apie 2 mm. Dėmesio Ši knyga yra be veidrodžio. Mums prireiks 1-2 darbo dienų po to, kai užsakysite. Skirtingas pristatymo būdas turi skirtingą pristatymo laiką. Užsakymo eiga Kurdami užsakymą palikite vardą ir datą, kurie bus išgraviruoti ant veidrodžio dangtelio. Galime sukurti bet kurios šalies kalbą. Jei negalite įvesti teksto pranešimo pastabų srityje, spustelėkite Susisiekti su pardavėju, kad išsiųstumėte mums tekstą . Pagaminsime ir išduosime per 1-2 darbo dienas nuo Jūsų užsakymo gavimo. Jei reikia pritaikyti kitus modelius, susisiekite su mumis tiesiogiai. Jei jums reikia įsigyti daugiau nei vieną prekę arba pirkti dažnai ar reguliariai, galime pasiūlyti gerą nuolaidą. PASLAUGA Mes visada teikiame aukštos kokybės produktus savo klientams ir stengiamės suteikti patikimiausią ir greičiausią pristatymo būdą, kokį galime sau leisti. Ir nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite klausimų, mes jums atsakysime per 24 valandas, išskyrus savaitgalius.

Tačiau, jei atsitiktinai iškiltų kokių nors problemų dėl jūsų užsakymo, nedelsdami susisiekite su mumis prieš palikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, pažadame, kad stengsimės išspręsti problemas ir padaryti jus patenkintus. Tai mums labai svarbu ir dėkojame už supratingumą.

Ačiū už apsilankymą ir geros dienos.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas