Parduotuvė

Susidomėjimas žemynu Indijos vėliava Automobilių …

Susidomėjimas žemynu Indijos vėliava Automobilių lipdukų priedai Automobilių stiliaus lipdukas Vinilinis dangtelis Įbrėžimai Atsparus vandeniui PVC 12cm10cm

12.47 €

Susidomėjimas žemynu Indijos vėliava Automobilių lipdukų priedai Automobilių stiliaus lipdukas Vinilo dangtelio įbrėžimai Neperšlampami PVC 12cm * 10cm Dydis: L,M Vaizdo ekranas:

1 veiksmas: nuvalykite automobilio kėbulo vietą, kurią reikia pritvirtinti, ir nuvalykite ją sausai švariu rankšluosčiu. Antras žingsnis: tiesiogiai nuplėškite apatinį lipduko popierių, įklijuokite jį ant montuojamos dalies ir nubraukite grandikliu. 【Patarimai】 ①Sausojo įklijavimo būdas – tinka mažiems lipdukams: kai klijuojate sausai, negalite visų įklijuoti iš karto. Pirmiausia įklijuokite dešinę pusę, pakabinkite kairę pusę, tada stumkite iš dešinės pusės į kairę ir įklijuokite, braukdami. Jei yra pernešimo plėvelė, ją galima nuimti tiesiogiai. 2 Drėgnas klijavimo būdas – tinka dideliems lipdukams: purkšti ant kėbulo ir automobilio lipdukų Išsiskiria ploviklio vanduo (ploviklio vanduo gali atlikti tepimo vaidmenį, išvengti netinkamos padėties Negalima perkelti), įklijuoti, išlyginti, iškrapštyti vandenį automobilio lipduke, o tuo pačiu išspausti, po visų subraižymų palaikyti 15-20 min., ir palaukti kol lipdukas visiškai išdžius Tada nuplėšti lipduko paviršiuje esančią pernešimo plėvelę. Jei norite, kad lipdukas greitai išdžiūtų, galite naudoti šilumą Švelniai pūskite oro pistoletą, kad jis įkaistų (atkreipkite dėmesį į atstumą). Lipdukui išdžiūvus, galite jį apversti. Nuimkite plėvelę. 【Atsargumo priemonės】 ①Būkite atsargūs klijuodami lipdukus ir būkite atsargūs, kad lipdukai nesuliptų. ②Prašome neplauti automobilio per tris dienas, nes per šį laiką lipdukas nebuvo iki galo priklijuotas, todėl plauti Automobilio aukšto apsisukimo vandens stulpelis jį paveiks. Nuplauti automobilį po trijų dienų yra gerai. Pirkėjo skaitymas] ①Kadangi pakavimo ir pristatymo metu kai kurie didesni lipdukai yra suvyniojami, apatinis lipduko popierius ir perkėlimo plėvelė yra šiek tiek erdvūs, o dalis apatinio popieriaus bus šiek tiek susiraukšlėję, nesijaudinkite, tai yra normalus reiškinys ir neturi įtakos lipduko kokybei bei montavimo procesui.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas