Parduotuvė

Šviečiančio automobilio laikino statymo kortelės …

Šviečiančio automobilio laikino statymo kortelės telefono numerio plokštelė paslėpta automatinio telefono kortelės plokštelė Automobilio priedai

2.08 €

Kategorija: Įvairūs

Apibūdinimas: Tipas: Laikinos parkavimo kortelės Medžiaga: PC ABS Spalva: kaip parodyta Kiekis: 1vnt Dydis: 11*2cm Specifikacijos:

  1. Paspauskite norėdami pakeisti numerį: vienu paspaudimu galite perjungti ekraną ir paslėpti numerį per vieną sekundę, o tai gali apsaugoti savininko privatumą.
  2. ABS aplinkos apsaugos medžiaga: ABS aplinkos apsaugos medžiagų naudojimas, struktūrinis stabilumas, atsparus saulei aukšta temperatūra, patvarus, lengvai nedeformuojamas.
  3. Išskirtinis ir kompaktiškas: Labai subtilus ir nuostabus, mažas korpusas, neužstos regėjimo linijos; lygios kėbulo formos ir gražaus lanko bei atsitiktinai suderinti su jūsų automobiliu.
  4. Stalčių numerio lentelės dizainas: Yra 4 grupių (0-9) magnetinių numerių lipdukai, galite laisvai susikurti savo mobiliojo telefono numerį Kaip naudoti: 1.Naudokite čia įdėtą išmontavimo detalę, atidarykite numerių biurą. 2. Įdėkite mobiliojo telefono numerius į klipą ir numeriai gali būti tiesiai po rankiniu mišiniu. 3.Galėtumėte įjungti / išjungti kortelę. Į paketą įeina: 1 * Laikina parkavimo kortelė 4* nustato telefono numerius nuo 0 iki 9

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas