Parduotuvė

Tessffel Retro NewFashion Lietuva Country Flag …

Tessffel Retro NewFashion Lietuva Country Flag Megztinis Streetwear Juokingas sportinis kostiumas Harajuku 3DPrint UžtrauktukasHoodiesStriukė S-11

25.43 €

Kategorija: Vyriški drabužiai

Patikrinkite savo (pečius, krūtinę, ilgį), kad įsitikintumėte, jog jis jums tinka.

Dydžių lentelė yra tik nuoroda, leiskite 1-3 cm paklaidą dėl rankinio matavimo.

1, jei esate patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis. Palikite mums teigiamų atsiliepimų ir 5 žvaigždutes bei 5 žvaigždutes, kad įvertintumėte išsamų užsakymo įvertinimą. Kai parodysite abiejų 5 žvaigždučių ekrano kopiją, kitam užsakymui suteiksime NUOLAIDĄ!

  1. Jei pasidalinsite mūsų produkto nuoroda savo SNS arba Facebook, mes padovanosime jums dovaną arba nuolaidą kitam jūsų užsakymui!

3, jei nesate patenkinti mūsų produktais. Prieš palikdami neutralų (3 žvaigždutės) arba neigiamą (1–2 žvaigždutės) atsiliepimą, susisiekite su mumis. Galime garantuoti, kad tai 100% pašalins visas jūsų problemas.

  1. Prieš ruošiantis palikti neigiamą atsiliepimą arba pradėti ginčą dėl užsakymo, parašykite mums pranešimą.

Bendravimas yra geriausias būdas išspręsti problemas!

Paruošimo laikas: Mums reikia 2-3 darbo dienų, kad paruoštume jūsų užsakymą pagal daugybę užsakymų kiekvieną dieną!

Pastaba:

Jei pasirinksite nemokamą pristatymo parinktį, jūsų siuntinys bus išsiųstas tiesiai į namus tik vieną kartą arba bus išsiųstas į vietinį pašto skyrių, todėl norėdami atsiimti prekes turėsite pasiimti savo sekimo numerį ir asmens ID. Mes nedelsdami jus informuosime, kai jūsų siuntinys bus išsiųstas.

Jei pasirinksite greitąjį pristatymą… nepamirškite palikti savo kontaktinio numerio, kurio reikia norint išsiųsti greitąjį siuntimą

Jei nesate 100% patenkinti savo pirkinio iš Shinside kokybe, prekes galite grąžinti arba pakeisti per 30 dienų nuo dizaino ir pas mus; Terminas?

Prašymas:

1 Prekės gautos per 30 dienų nuo pristatymo datos.

2 Prekės gautos nenaudotos, nesugadintos ir originalioje pakuotėje

  1. Pirkėjas sumoka grąžinimo siuntimo mokestį

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas