Parduotuvė

„Tree Man Groots“ automobilio pakabukas galinio …

„Tree Man Groots“ automobilio pakabukas galinio vaizdo veidrodėlis mini papuošalai „Swing“ anime „Groot“ globėjai vaikams Žaislai Dovanos Automobiliniai pakabukai

1.90 €

Kategorija: Įvairūs

Funkcijos:

  1. Swinging Pakabukas: mielas pakabukas yra mažo dydžio, kuris neturės įtakos vairavimo regėjimui. Švelniai purtant vairuojant. 2. Aukštos kokybės medžiaga: Pagaminta iš aplinkai nekenksmingos dervos, tvirta ir patvari, nesunku sugadinti, mielos formos, gerai pagaminta, saugi ir neskoninga. Aromaterapija gali būti dedama į galvą. 3. Smagumas: pakabukas gali atitikti jūsų įvairias dekoratyvines idėjas. Juokinga ir graži išvaizda suteiks jums malonią nuotaiką ir kitokią vizualinę patirtį. 4. Išskirtinė dovana: mielas pakabukas gali būti puiki dovana draugams, šeimos nariams, kolegoms ir komiksų mėgėjams. 5. Platus pritaikymas: galinio vaizdo veidrodžio pakabukas taip pat gali papuošti jūsų namus, sienas, duris, langus, biurą, parduotuves, vakarėlius ir kt.

Specifikacija: Dydis: apie 4 * 3 * 5 cm / 1,57 * 1,18 * 1,97 colio Svoris: apie 15 g Medžiaga: Derva

Produktų sąrašas: 1* Pakabukas

Pastabos:

  1. Dėl apšvietimo efektų ir fotografavimo kampų gaminyje yra spalvų skirtumų, supraskite. 2. Dėl rankinio matavimo yra gaminio dydžio tolerancija.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas