Parduotuvė

Twisted Wonderland DRACQMA SCARABIA IGNIHYDE …

Twisted Wonderland DRACQMA SCARABIA IGNIHYDE POMEFIORE OCTAVINELLE DIASOMNIA Rankinis ženklelis Cosplay Prop Priedas Rankų darbo

24.92 €

apibūdinimas 100% visiškai naujas ir aukštos kokybės Rankų darbo Į pakuotę įeina: 1 vnt

Atkreipkite dėmesį: Pagal rankinį matavimą skirtumas gali būti 1-2 cm. Dėkojame už supratingumą! Tikroji prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje rodomų paveikslėlių dėl daugelio veiksnių, tokių kaip monitoriaus ryškumas ir šviesos ryškumas. Ačiū!

Mokėjimas

Prekes siunčiame tik Jūsų nurodytu adresu. Mokėjimas turi būti gautas per 3 dienas nuo pirkimo datos.

Siuntimas

  1. Prieš pirkdami įsitikinkite, kad jūsų adresas yra teisingas.
  2. Atminkite, kad tarptautinis siuntimas paprastai užtrunka ilgiau nei vietinis, nes tai yra greitųjų paslaugų teikėjas ir muitinė.

Pristatymo detalės

Atminkite, kad tarptautinis siuntimas paprastai užtrunka ilgiau nei vietinis, nes tai yra greitųjų paslaugų teikėjas ir muitinė.

Visos prekės bus išsiųstos per 1–2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

  • Siuntimo mokestis apima vietinį pristatymo ir pakavimo mokestį.
  • Kai išsiųsime prekę, įvesime sekimo numerį.

Gražinimo politika

  1. Prekė parduodama tokia, kokia yra, prieš siūlydami kainą užduokite visus klausimus, kad negautumėte prekės, kuria nesate patenkinti.
  2. Grąžinama prekė turi būti nauja, nedėvėta, nenaudota, pradžios būklės.

Susisiekite su mumis

1.Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis žinute, mes atsakysime į jūsų el. laišką per 24 valandas (išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas). Jei per 24 valandas neatsakoma, patikrinkite pašto dėžutėje esantį šlamštą arba pabandykite susisiekti su mumis dar kartą. Mūsų tikslas yra teikti aukščiausio lygio klientų aptarnavimą, todėl mes stengsimės išspręsti bet kokią problemą. 2. Susisiekite su mumis žinute, jei negavote prekės per 30 dienų, mes ją patikrinsime pašte, o tada iš naujo išsiųsime arba grąžinsime visas trūkstamas prekes. 3. Mes nebūsime atsakingi už pristatymo ar draudimo mokesčius, patirtus grąžinant prekę mums atgal. 4. Labai vertiname jūsų TEIGIAMUS atsiliepimus. Nepalikite neigiamų atsiliepimų neprašę pagalbos.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas