Parduotuvė

Visas komplektas 3 colių 76 mm automobilio šalto …

Visas komplektas 3 colių 76 mm automobilio šalto oro įsiurbimo sistemos turbo indukcinių vamzdžių vamzdžių komplektas su oro filtro kūgiu didelio srauto našumo lenktynėms

13.16 €

Specifikacija: Būklė: 100% visiškai naujas Produkto pavadinimas: oro įsiurbimo komplektas Medžiaga: aliuminis / nerūdijantis plienas (filtras) Oro filtro vidinis skersmuo: 76mm/3" Montavimo laikiklio ilgis: Naudojimas: universalus, tinka daugeliui automobilių, automobilių, sunkvežimių ir kt.

Tinkamumas: Universaliai tinka transporto priemonei, o oro įsiurbimo žarnos skersmuo yra 76 mm/3" arba 64 mm/2,5" (naudojant reduktorių). Taip pat taikoma modifikuotų transporto priemonių oro įsiurbimo sistemoms.

Filtro funkcijos:

  1. Didelis oro srautas ir puikus filtravimas. 2.Sukurta padidinti arklio galias ir pagreitį.
  2. Plaunamas ir daugkartinis.

Funkcijos :

  1. Filtras pagamintas iš sauso tankio pluošto, kad maksimaliai apsaugotų nuo pašalinių medžiagų patekimo į variklį.
  2. Piltuvo formos oro filtras, skirtas nukreipti šaltą orą į vidų, padidinti oro greitį ir generuoti.
  3. Optimizuokite droselio atsaką, pagerinkite sukimo momentą ir degalų / dujų rida.
  4. Aliuminio įpurškimo vamzdis kartu su piltuvėlio formos oro filtru leidžia nukreipti šalto oro srautą, dėl kurio susidaro minimali įsiurbimo turbulencija, padidėja oro greitis ir, savo ruožtu, sukuriama gryna arklio galia ir padidėja degalų / dujų rida.
  5. Ši oro įsiurbimo rinkinio sistema yra pilnas sprendimas, skirtas optimizuoti droselio atsaką ir generuoti sprogstamą arklio galią.

Pastaba:

  1. Leiskite 0,5–1 colio skirtumą dėl rankinio matavimo (1 colis = 2,54 cm).
  2. Tikrųjų prekių spalva gali šiek tiek skirtis nuo sąrašo vaizdų dėl skirtingo kompiuterio ekrano, dėkojame už supratingumą.
  3. Instrukcija nėra įtraukta. Profesionalus diegimas yra labai rekomenduojamas! Jei norite sužinoti, kaip įdiegti, susisiekite su mumis el. paštu.

Į paketą įeina: 1 x oro įsiurbimo filtras 1 x žarna 1 x silikoninis stalius 1 x vamzdinė žarna 1 x montavimo laikiklis 2 x spaustukas

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas