Parduotuvė

VODOOL naujas stabdžių skysčio testeris LED alyvos …

VODOOL naujas stabdžių skysčio testeris LED alyvos kokybės tikrinimo rašiklis stabdžių skysčio skysčio testeris automobilio diagnostikos įrankis

4.88 €

Apibūdinimas: Stabdžių skysčio testerio rašiklis matuoja vandens kiekio pokytį stabdžių alyvoje pagal laidumo pokytį. Jis aiškiai parodo vandens kiekį per šviesos diodą. Dėl didelio vandens kiekio sumažės virimo temperatūra, o tai turės įtakos stabdymo veiksmingumui, o pagrindinis stabdžių cilindras ir antrinis siurblys sukels koroziją ir sukels rūdžių bei užspaudimų. Raudona lemputė rodo, kad stabdžių skystį reikia pakeisti nedelsiant, žalia – gerą būklę, o geltona – kad būklė yra priimtina, bet ruošiamasi keisti. Jo veikimas yra paprastas dėl tikslaus ir greito testavimo.

Specifikacija: Produkto svoris: 70g Produkto dydis: 150 x 25 x 25 mm / 5,90 x 0,98 x 0,98 colio

Išsamus rodiklių aprašymas: Žalia: Akumuliatorius yra gerai, tai yra, stabdžių skystyje nėra vandens. Žalia/geltona: vandens kiekis stabdžių skystyje yra mažesnis nei 1%, stabdžių skysčio savybės yra geros ir galite drąsiai jį naudoti. Žalia/geltona/geltona: stabdžių skystyje yra apie 2 % vandens ir stabdžių skystis gali būti naudojamas toliau. Žalia/geltona/geltona/raudona: vandens kiekis stabdžių skystyje yra apie 3%. Rekomenduojama pakeisti stabdžių skystį. Žalia/geltona/geltona/raudona/raudona: stabdžių skystyje yra ne mažiau kaip 4% vandens, todėl stabdžių skystį reikia nedelsiant pakeisti.

Problemų sprendimas:

  1. LED mirksi raudonai, pakeiskite bateriją.
  2. Kai jungiklis įjungtas, šviečia visos lemputės, išimkite bateriją ir paleiskite iš naujo.
  3. Įjungę jungiklį atleiskite mygtuką, kad pamatytumėte.

Patarimai: Po kiekvieno bandymo skystą bandymo taško dalį nuvalykite sausa šluoste arba popieriumi.

1 x stabdžių skysčio testerio rašiklis

[susiję gaminio detalė/]

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas