Parduotuvė

Vtopek 2Din skirtas Toyota Corolla E140E150 …

Vtopek 2Din skirtas Toyota Corolla E140E150 2006-2013 4G Android 11 Car Stereo Radio Multimedia Video Player Navigation GPS Carplay

469.18 €

Kategorija: Įvairūs

Kuo aukštesnė „Android“ versija, tuo didesnė atmintis; kuo daugiau funkcijų jis turės, tuo sistema bus stabilesnė.

Spalvingos mygtukų lemputės Galite pakeisti mygtuko spalvą.Tik T10-B/C/D/E. Kitose versijose šios funkcijos nėra.

Pirkimo DUK: Gaminys palaiko vairo valdymo mygtukus, palaiko originalias automobilio kameras (reikia CANBUS), palaiko neoriginalius fotoaparatus (palaiko kelių fazių mechanizmus), palaiko originalias automobilio funkcijas, tokias kaip oro kondicionavimo nustatymai (reikia CANBUS, originalesnės automobilio funkcijos yra susijusios su originaliu automobiliu)

Ar tinka jūsų automobiliui?

  1. Patikrinkite atitinkamą gaminio ir automobilio modelį ir metus

  2. Palyginkite gaminio montavimo padėtį su automobiliu, kurį reikia atnaujinti

  3. Patikrinkite, ar gaminio maitinimo laido sąsaja tinka jūsų automobiliui (pastaba: reikia prijungti ne visas originalaus automobilio sąsajas)

  4. Jei vis tiek negalite nuspręsti, atsiųskite mums originalų automobilio radijo įrengimo vietos (priekyje) paveikslėlį ir originalų radijo užpakalinės sąsajos paveikslėlį.

Palyginti su originaliu automobiliu, ekranas yra didesnis, spalvos yra ryškesnės ir palaiko žiūrėjimą iš kelių kampų. Naujas rėmas pagamintas pagal originalų automobilį, kuris puikiai dera prie Jūsų automobilio ir yra lengvai montuojamas.

Tikra Android 11.0 sistema, palaiko programos padalintą ekraną, palengvina naudojimą, palaiko daugiau naujausių programų. Naujausios technologijos, naudojant pažangius Android navigacijos sprendimus, palaiko daugiau tinkintų nustatymų ir atveria vartotojams daugiau galimybių.

Perkant radiją įdiegsime naujausią gavėjo atitinkamos šalies IGO offline žemėlapį (siekdami sutaupyti saugyklos atminties), vadove bus nurodyti visų žemėlapių atsisiuntimo adresai, periodiškai pateikiami žemėlapių atnaujinimai.

S10/T10/TS10/T10plus Palaiko kelias 4G tinklo juostas

T10plus aukštos konfigūracijos sistema

Android 10, 8 branduolių sistema, 6+128 ROM neprivaloma

Visi radijo modeliai palaiko originalaus automobilio valdymą ant vairo

Palaikykite bet kurių 2 programų padalytą ekraną, derinant pagal norą.

Palaikykite vaizdo įrašų ir DVR programą „Floating Window“, tinkinkite ekrano padėtį ir padarykite vairavimo patirtį kupiną šaunių spalvų.

Patenkinkite naudotojų didesnį automobilio garso tobulinimo siekį Tuo pačiu metu galima nustatyti erdvinį garsą, leidžiantį pasinerti į gražią muziką.

„Bluetooth 5.0“: „Bluetooth“ signalo priėmimas labai dideliu atstumu, stabilus signalas, apsauga nuo trukdžių

Specialiai pritaikytas aušinimo ventiliatorius Mūsų ventiliatoriai yra pritaikyti mūsų navigacijai, kuri gali geriau jus aptarnauti ir užtikrinti automobilio radijo veikimą. Daugelis klientų ir draugų renkasi pirkti aušinimo ventiliatorius ir kitose vietose, tačiau kils nesuderinamumo ar didelių energijos suvartojimo problemų, kurios sugadins puikų navigacijos darbą. Ir mūsų aušinimo ventiliatorius yra specialiai sukonfigūruotas mūsų automobilio radijui, jis gali geriau išlaikyti savo našumą, būkite tikri, kad jį naudosite.

Palaiko atvirkštinį ekraną. Kai automobilis veikia atbuline eiga, radijas akimirksniu persijungs į ekraną automobilio gale, kad užtikrintų jūsų vairavimo saugumą. Jei neturite originalaus fotoaparato, galite jį įsigyti spustelėję “PIRKTI DABAR” žemiau esančiame paveikslėlyje.

Palaiko ryšį su ADAS DVR. ADAS DVR turi keletą įmontuotų pagalbinių vairavimo technologijų, įdedant aukštos kokybės TF atminties kortelę, kad įrašytumėte kiekvieną vairavimo akimirką.

palaiko „Android“ ir „IOS“ mobiliųjų telefonų veidrodinį ryšį, mobiliojo telefono ekranas rodomas radijo ekrane, vairavimas yra patogesnis ir protingesnis

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas