Parduotuvė

„WarBLade“ vyriški poliarizuoti akiniai …

„WarBLade“ vyriški poliarizuoti akiniai automobilio vairuotojui naktinio matymo akiniai nuo akinimo poliarizaciniai akiniai nuo saulės Poliarizuoti vairavimo akiniai nuo saulės

6.69 €

Kategorija: Drabužių aksesuarai

  1.  Jei jums reikia daugiau mobiliųjų nuotraukų, susisiekite su mumis. Turime atsargų, atsakysime ir iškart pridėkite nuotraukas.

2. Apie pristatymą. Įprastu laiku išsiųsime per 24 valandas po to, kai apmokėsite įsakymas. Jei per Kinijos šventes, išsiųsime per 3 dienas.

3. Jei esate didmenininkas, susisiekite su mumis. mes atliksime jūsų užsakymą. 4. Kai gavote mūsų akinius, jei yra su jais problemų. prašau palikti žinutę savo užsakyme arba aliexpress el. Mes tai išspręsime.

5.  Taip pat galite susisiekti su mumis dėl kai kurių pirkimo operacijos problemų. Pavyzdžiui,

(1) Kaip vienu metu įsigyti kelių skirtingų spalvų akis (2) Kaip gauti kuponus ir naudoti kuponus. (3) Kaip gauti nuolaidą susisiekus su mumis. (4) Kaip palikti atsiliepimą ir pridėtas nuotraukas ir kaip pakeisti atsiliepimą.

Mūsų prašymas dėl atsiliepimų

(1) Atsiliepimai yra labai svarbūs Aliexpress pirkimo patirčiai. Palikite mums teigiamą 5 žvaigždučių atsiliepimą. (2) Jei kyla problemų, atsiųskite mums užklausą ir mes padarysime viską, kad padėtų jums išspręsti problemą. (3) Jei jaučiate nepasitenkinimą, taip pat nedvejodami praneškite mums, kad suteiktume antrą galimybę tai ištaisyti prieš nuspręsite palikti bet kokį neutralų ar neigiamą atsiliepimą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas