Parduotuvė

Wekeao Vertikalus ekranas Tesla Style 104 colio 1 …

Wekeao Vertikalus ekranas Tesla Style 104 colio 1 Din Android11 ​​Automobilinis DVD grotuvas Navigacija GPS Autoradio skirta Cadillac ATS 2013-2016 m.

535.56 €

Patarimai: jei nežinote, ar automagnetola tinka jūsų automobiliui, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba, kad padėtų patvirtinti

Kl .: Kaip įsitikinti, kad ši prekė tinka mano automobiliui? A: DUK Prašome atsiųsti mums savo originalaus radijo nuotrauką ir nurodyti savo automobilio modelį bei metus. Jei mūsų įrenginys netinka jūsų automobiliui arba nesuderinamas su jūsų automobiliu, mes jums pasakysime, kad atšauktumėte užsakymą prieš išsiunčiant. ed Klausimas Kl .: kokią garantiją suteikiate perkant? A: Garantuojame 12 mėnesių garantiją nuo nežmoninės žalos ir priimame grąžinimus per 15 dienų nuo pristatymo. Pirkėjai turės sumokėti grąžinimo siuntimo išlaidas. Kl.: Ar bus įdiegtas GPS žemėlapis? A: Taip, mes iš anksto įdiegsime 3D GPS neprisijungus pasiekiamus žemėlapius ir paprastai naudojame Igo kaip GPS programinę įrangą. Jei neturime jūsų šalies žemėlapio datos, turėsite jį atsisiųsti savo šalyje / regione. Kl.: Ar galiu prijungti galinę kamerą prie jūsų įrenginio? A: Taip, su fotoaparato vaizdo įvestimi, kad galėtumėte prie mūsų įrenginio prijungti galinę galinę kamerą su RCA kištuku. Kl.: Ar yra televizoriaus funkcija, ar norint prisijungti, reikia nukirpti laidą? A: Ne, jei jums reikia žiūrėti „Mobil Digital TV“ jūsų vietovėje, turėsite sumokėti už papildomą išorinę skaitmeninės televizijos priedą, nereikia kirpti originalaus laido, tiesiog prijunkite ir paleiskite laidus. K: Ar man reikia mokėti tarifą? A: Taip, prieš išleidžiant prekes turėsite atlikti prekių įforminimą savo muitinės įstaigoje ir sumokėti muitą. Kl.: Ar galite išsiųsti mano vardu? A: Taip, užsakydami įsitikinkite, kad gavėjo kontaktiniai duomenys yra teisingi. K: Ar vairo valdikliai vis tiek veiks? A: Po įdiegimo išliks originalūs vairo valdikliai. Kl.: Ar galiu juos įdiegti pats, ar jie pateikiami su montavimo instrukcijomis? A: Tik kai kuriuose automobiliniuose radijo imtuvuose pateikiamos montavimo instrukcijos, todėl galite paklausti mūsų, jei turite klausimų dėl montavimo ir laidų. Pagrindinį įrenginį lengva sumontuoti jūsų transporto priemonėje, tačiau tam reikia tam tikros profesinės patirties ir įrankių, todėl rekomenduojame susisiekti su vietine remonto dirbtuve ir sumontuoti profesionalų techniką, kad nesugadintumėte prietaisų skydelio ir paties pagrindinio įrenginio. . Kl .: Ar galite išbandyti prekes prieš pakuojant? A: Mes išbandome kiekvieną galvos bloką prieš išsiuntimą, kad įsitikintume, jog gausite gražią „Wekeao“ prekę.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas