Parduotuvė

WLtoys 104002 104001 Rc Car Competition Brushless …

WLtoys 104002 104001 Rc Car Competition Brushless 60KMH 45KMH Metalinė važiuoklė 4WD Elektrinis didelės spartos „drift“ automobilio nuotolinio valdymo pultas

386.74 €

Kategorija: Žaislai ir pomėgiai

Sveiki atvykę į WLtoys gamyklos parduotuvę

Tiesioginė gamyba ir siuntimas iš mūsų WLtoys gamyklos!

“Mes palaikome siuntimą, OEM prekės ženklą, didmeninę prekybą, LCL ir FCL jūrų krovinius (konteinerius), Prašome nuskaityti mūsų QR kodą, kad gautumėte tolesnės pagalbos ir pasaulinio siuntimo sprendimo.

Pastaba: PRIEŠ PRIEŠ PIRKIMĄ TINKAMAI PERSKAITYKITE Prieš pirkdami atkreipkite dėmesį į kiekvieną variantą, nes WLtoys 104001 L1/L2 ir 104002 L1/L2 yra visiškai skirtingi. Prieš mokėdami tinkamai patikrinkite krepšelio / užsakymo SKU variantą. Jei vis dar bijote nusipirkti netinkamo modelio, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Pirkdami mūsų aliexpress, jūs automatiškai sutikote su visomis mūsų sąlygomis.

WLtoys 104002 (60KM/H variklis be šepetėlių) PRODUKTO INFORMACIJA ●Pavadinimas:1:10 Elektrinis 4WD lenktyninis automobilis ●Dydis:40,5X25,5X 16,2cm. ●Dėžutės dydis:47,5X 27,5X14cm ●Režimas: 2,4 GHz (valdymo atstumas: apie 100 m) ●Variklis: 3650 bešepetis variklis ●Baterija:7,4V 3000mAh *1 ●Maksimalus greitis:60Km/val ●Apie 8 min.:Apie 8 min ●Įkrovimo laikas: apie 5 val

WLtoys 104001-Šepetys Produkto aprašymas: 1–10 elektrinis 4WD visureigis Medžiaga: PA+ elektroniniai komponentai + lydinys Spalva: raudona/žalia Pakuotė: Tiandi dėžutė Prekės dydis: 40,225,516,2 Spalvotos dėžutės dydis: 47,527,514 Maksimalus greitis: 45 km/h Naudojimo laikas: apie 7 minutes Įkrovimo laikas: 3 valandos Nuotolinio valdymo režimas: 2.4G nuotolinio valdymo pultas Nuotolinio valdymo atstumas: apie 100 metrų Varomasis variklis: 550 anglies šepetėlis magneto Informacija apie akumuliatorių: 7,4 V 2200 mAh didelės galios ličio baterija Įkrovimo įranga: 7.4V 1000mA USB įkrovimo laidas Produktai su: priedų detalės: vadovas, USB įkrovimo laidas, maža kryžminė įvorė Visos gaminio funkcijos:

 1. Pilnas modeliavimo struktūros dizainas, visiškas tikras automobilio valdymo jausmas (nuotolinio valdymo pultas), kad būtų pasiektas didelis važiavimas, greitas greitėjimas, lėtėjimas, stabdymas. Nepriklausoma priekinė ir galinė pakaba užtikrina sklandų lenkimą ir stabilią kūno laikyseną.
 2. Naudojant didelio greičio ličio jonų akumuliatorių ir stiprų magnetinį variklį, greitis gali siekti 45 km/val. 3, Visureigės guminės padangos, leidžia skristi smėlyje, purve, žolėje. 4, naudojant metalinį alyvos amortizatorių, amortizatoriaus veikimas gali prisitaikyti prie įvairių reljefų 5, visas automobilio guolis, miltelių lydinio pavarų diferencialo struktūra leidžia modelio automobiliui važiuoti sklandžiau ir stabiliau, patvaresniu.

WLtoys 104001 lenktyninis automobilis 1:10 Elektrinis 4WD laipiojimo automobilis 45KM/H lenktyninių modelių serija

Produkto paveikslėlis

Atkreipkite dėmesį, kai naudojate akumuliatorių:

 1. Kai akumuliatorius išsikrauna, pabandykite jį laiku įkrauti, kad įsitikintumėte, jog akumuliatoriuje liko energijos. Jei akumuliatorius visiškai išsikrovęs, jis neįsikraus
 2. Įkrovimo metu atjunkite nuo nuotolinio valdymo pulto automobilio. Turite išimti akumuliatorių ir įkrauti jį atskirai
 3. Jei nenaudojate nuotolinio valdymo automobilio, atjunkite akumuliatorių nuo nuotolinio valdymo automobilio laido, neprijunkite ir visiškai įkraukite akumuliatorių, kitaip sugadinsite akumuliatorių.

Apie siuntimą:

 1. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO)
 2. Užsakymai apdoroti laiku po mokėjimo patikrinimo.
 3. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas TURI ATITITI pristatymo adresą. Jei ne, susisiekite su mumis.
 4. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra tik jūsų nuoroda.
 5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS yra numatytas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu.
 6. Jei negavote siuntos per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau su jumis susisieksime su atsakymu.
 7. Dėl atsargų būklės ir laiko skirtumų pasirinksime jūsų prekę išsiųsti iš pirmojo laisvo sandėlio, kad būtų galima greitai pristatyti.
 8. Nepradėkite ginčo prieš susisiekę su mumis. Visas problemas gali išspręsti pacientai. Mes padarysime viską, kad tai išspręstume.

Grąžinimas ir pinigų grąžinimas:

 1. Jūs turite 3 dienas susisiekti su mumis ir 15 dienų grąžinti nuo jo gavimo datos. Jei šią prekę turite ilgiau nei 3 dienas, ji laikoma panaudota ir MES JUMS NESUGRĄŽINOSIME AR PAKEISTI. IŠIMTIS NĖRA!
 2. Jei persigalvojote/nebenori, grąžinimo siuntimo išlaidas padengia pirkėjas atgal į Kiniją.
 3. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o jūs PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo prekių numerį.
 4. Mes grąžinsime VISĄ JŪSŲ LAIMĖTOJŲ PASIŪLYMO SUMĄ, gavę prekę originalioje būklėje ir pakuotę su visais komponentais ir priedais, TIEK PIRKĖJUI, ir Pardavėjui atšaukus sandorį iš aliexpress. ARBA galite pasirinkti pakaitalą. 4. Mes padengsime visas pristatymo išlaidas, jei produktas (-iai) yra netinkamas (-i) / ne toks (-i), kaip aprašyta nuotraukoje.

Apie garantiją:

 1. 3 mėnesių ribota gamintojo garantija nekokybiškoms prekėms (išskyrus sugadintas ir (arba) netinkamai naudotas prekes po gavimo).
 2. Netinkamas elektroninės dalies naudojimas, garantija netaikoma. (Pavyzdžiui, esc su standartine 7,4 V įtampa, įdėta su 11,1 V baterija)
 3. Apie nekokybiškas prekes/dalis PRIVALO pranešti ir grąžinti mums per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį. MES NEREmontuojame IR NEKEIAME DALYKŲ, KURIŲ GARANTIJA PABAIGĖ.

Užsakydami iš mūsų „aliexpress“ parduotuvės, automatiškai sutikote su visomis mūsų taisyklėmis ir nuostatomis.

Apie atsiliepimus:

Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo. Atsiliepimai yra labai svarbūs. Nedelsdami susisiekite su mumis PRIEŠ norėdamos pateikti neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad žinotume, kas jums rūpi.

Dėkojame iš WLtoys ir geros dienos.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas