Parduotuvė

WOYO PDR007 didelio tikslumo automobilio nedažytas …

WOYO PDR007 didelio tikslumo automobilio nedažytas įlenkimų taisymo įrankis skirtas automobilio kėbulo įlenkimų šalinimo įrankiams HOTBOX lakštinio metalo įlenkimo traukiklis

857.39 €

Kategorija: Įvairūs

WOYO PDR007 didelio tikslumo automobilio nedažytas įlenkimų taisymo įrankis, skirtas automobilio kėbulo įlenkimams pašalinti Įrankiai HOTBOX lakštinio metalo įlenkimo traukiklis

WOYO PDR007 yra mobilus, rankinis magnetinis indukcinis įrenginys, skirtas nedažytiems įlenkimams nuo plokščių pašalinti naudojant greitą, kryptingą šildymo indukciją. Įrenginys taip pat gali būti naudojamas ištemptam metalui sutraukti. Greitas remontas ir paprastas naudojimas yra didžiausi jo privalumai. įrenginys turi keletą nustatymų, kuriuos galima reguliuoti priklausomai nuo jo taikymo. WOYO PDR007 nedažytas metalinio plieno įlenkimų taisymas tik 30 sekundžių

DUK apie Woyo pdr automobilių įlenkimų taisymo mašiną:

1 klausimas: kaip tai veikia? (Kas yra teorija?) A1: Skirtingai nuo tradicinio PDR, WOYO PDR aparatas naudoja magnetinį indukcinį šildymą ir pašalina įlenkimo įtampą, tada sugeria įgaubtą dalį ir galiausiai atkuria pradinę būseną.

2 klausimas: kuo skiriasi WOYO PDR ir tradiciniai įlenkimų šalinimo įrankiai? A2: tradiciniuose remonto įrankiuose naudojami kabliukai, kurie įsikiša į lakštinio metalo vidų ir ištraukia įlenkimus. Gali prireikti išimti automobilio duris ar langus. Tačiau WOYO PDR gali dirbti tiesiogiai su įdubusia dalimi (nemokamas išmontavimas), žymiai pagerintas efektyvumas, WOYO PDR gali užtrukti nuo 30 sekundžių iki 3 minučių. Tradiciniams remonto įrankiams reikia mažiausiai 30 minučių. Išskyrus atvejus, kai purškimas turi trukti 24 valandas. puikus apdirbimas, po WOYO PDR007 įlenkimo dalis yra lygi. Tradiciniai remonto įrankiai gali palikti nedidelių kliūčių,

3 klausimas: ar turite kokių nors patarimų pradedantiesiems, kurie sugadino automobilį? A3:

Klientams rekomenduojama reguliuoti šildymo laiko pavarą (0,5 s ir 1 s kaitinimo laikas tiks naujos paskirties įlenkimų taisytojams, šios dvi pavaros yra gana saugios), kad atėjus laikui maitinimas būtų automatiškai išjungtas. Kad nesudegintumėte automobilio dažų, būtinai naudokite drėgną rankšluostį, kad atvėstų!

4 klausimas: kurią kūno dalį galima taisyti? A4: gaubtas, durys, kėbulas netinka automobilio plastikiniam buferiui ir susidūrimo apsaugai

5 klausimas: ar taiso bet kokius automobilio dažų lakštinio metalo įlenkimus? A5: taip, bet jei operacija yra netinkama arba naudojimo patirtis yra mažesnė, naudokite per didelę šilumą ir naudojimo trukmė gali turėti įtakos dažų spalvai, ypač kruopštus darbas su baltais dažais pagamintu automobiliu, jei ne profesionalus technikas, rekomenduoju apmokykite jį prieš oficialų įlenkimų taisymą.

Aukštos kokybės ir saugumo draudimas Pagrindiniai naudoja Teksaso instrumentus, muRata, NEC, Infineon, Fairchild šiuos komponentus. Jungiamojoje linijoje naudojamas aukštos kokybės pramoninis silikagelio kabelis, nes jis yra atsparus karščiui, apsaugo nuo lanko ir yra labai stabilus. Remonto galvutė vis tiek gali išlikti labai stabili drėgna aplinka dėl didelio atsparumo karščiui, kietumo, izoliacinių savybių, atsparumo nuovargiui, mažo trinties koeficiento ir mažos vandens absorbcijos.

WOYO PRD007 Funkcinis aprašymas:

 1. Paprasta, paprasta naudoti, nedidelė mokymosi kaina, bet koks metalo kompozicijos išsilavinimą turintis darbuotojas gali tai išmokti per tris minutes.
 2. WOYO PDR007 gali užtaisyti minkštus įlenkimus ant metalinių paviršių tik per 30 sekundžių.
 3. Greitai susigrąžinti investicijas. Vienu atveju klientas sugebėjo susigrąžinti investicijas, suremontavęs šešis automobilius.
 4. Yra didelis ekranas, skirtas tiksliai valdyti ir stebėti pažangą realiuoju laiku.
 5. Naudojimas: minkštas įlenkimas, kuo arčiau centrinių dalių, tuo lengviau pataisyti įlenkimą.
 6. Įtampa: 220 ~ 240 V / 110 ~ 130 V Maksimali galia ≈ 800 W
 7. Taisymo būdas: greita, tikslinga šildymo indukcija aplink įdubimą per taisymo rankeną, tada įlenkimas ištempiamas ir savaime pasitaiso.
 8. Laiko valdymo režimas: siūloma pataisyti tamsios spalvos įlenkimą. Darbo laikas gali būti nustatytas iš anksto, kol galia yra 100%, tai reiškia, jei norite šildyti, pavyzdžiui, 0,5 sek., galite iš anksto nustatyti šį laiką ir jis nustos veikti pasibaigus nustatytam laikui. Laiko nustatymo diapazonas nuo 0,5 sek iki 4 sek. Tai gali būti naudinga pašalinant įdubimus, kad nesudegintumėte įdubimo. Taip pat pridėjome papildomą ratuką „MAX“, kad pailgintume darbo laiką, kaip norite.
 9. Galios valdymo režimas: siūloma pataisyti šviesos spalvos įlenkimą. Galią galima iš anksto nustatyti nuo 20% iki 100%. Naudojant galios valdymo režimą, darbo laiką galima reguliuoti ON/OFF ant remonto rankenos.
 10. CE FCC ROHS PSE sertifikatas

Adaptyvi padėtis Įlenkimas yra arčiau kiekvienos tinkamos padėties, pažymėtos paveikslėlyje, centrinės dalies, tuo lengviau jį bus pataisyti.

Pastaba:

 1. Mūsų WOYO PDR007 įlenkimų taisymo įrankis tinka tik automobilio kėbului, pagamintam iš geležies, kaip ir kai kuriems įprastų markių automobiliams.
 2. Mūsų WOYO PDR009 įlenkimų taisymo įrankis tinka automobilių kėbulams, pagamintiems iš aliuminio, kaip ir kai kuriems prabangių markių automobiliams (“Benz”, “BMW”, “Audi”, “Ferrari”, “Lexus”, “Maserati”, “Lamborghini”, “Porsche” ir kt. )

Siurblio pleišto naudojimas

PDR remonto lemputės naudojimas:

Paketų sąrašas (Palikite pranešimą, kad pasirinktumėte 110v arba 220v) 1* PDR007 Hotbox 1* Maitinimo kabelis 1* Greito prijungimo linija 1* Greito darbo galvutė 1* Dovana rankinio siurblio oro pagalvės 1* Dovana įskilusi atšvaitinė lempa

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas