Parduotuvė

YJZT 16.9CM3CM MANO VAIRAVIMAS MANE TAIP GASIA …

YJZT 16.9CM3CM MANO VAIRAVIMAS MANE TAIP GASIA TAIP PAT GAIDO Automobilio lipdukas Vinilinis lipdukas juodassidabrinis C10-01814

1.86 €

YJZT 16.9CM*3CM MANO VAIRAVIMAS MANE TAIP GASIA TAIP PAT MANĘ BANDYMAS Automobilio lipdukas Vinilinis lipdukas juodas/sidabrinis C10-01814

Jūsų lipduką sudaro 3 dalys:

Popierinis pagrindas            lipdukas              Išvalyti perkėlimo juostą

1 Nuvalykite paviršių, ant kurio bus pritvirtintas lipdukas.

2 Lėtai nuimkite popierinį pagrindą ir įsitikinkite, kad lipdukas lieka prilipęs prie skaidrios perkėlimo juostos. Jei dalis lipduko pakyla kartu su atrama, spauskite popierinį pagrindą atgal, kol jis prilips prie perkėlimo juostos.

3 Kai lipdukas bus nuplėštas nuo pagrindo, išlygiuokite ir padėkite lipduką prie paviršiaus, ant kurio jis bus klijuojamas.

4 Naudokite kreditinę kortelę, valytuvą ar kažką panašaus, kad išlygintumėte lipduką ir įsitikinkite, kad jis visiškai prilipo prie paviršiaus.

5 Atsargiai ir lėtai nuimkite perkėlimo juostą nuo lipduko ir įsitikinkite, kad lipdukas prilipo prie paviršiaus. Jei matote, kad dalis lipduko neatsilaisvina nuo perkėlimo juostos, paspauskite ją atgal į paviršių ir pakartokite procesą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas