Parduotuvė

Žaidimas „Ice Breaking Save the Penguin“ Vakarėlio …

Žaidimas „Ice Breaking Save the Penguin“ Vakarėlio žaidimas Tėvų ir vaikų interaktyvus žaidimas Mini žaislas „Knock“ Mokomieji žaislai Stalo žaislai Vaiko dovana

7.04 €

Kategorija: Žaislai ir pomėgiai

Apibūdinimas:

Mini pingvinų spąstai, interaktyvūs patalpų stalo žaidimai „Ice Breaking“ „Išsaugokite pingviną“ Tėvų ir vaikų stalo pramogos Žaislai vaikams Dovanos.

Diegimo procesas yra labai paprastas, suaugusieji ir vaikai gali lengvai pradėti.

Skirta 2–4 ​​žaidėjams Ne tik lavinkite vaiko mentalitetą, bet ir padidinkite tėvų ir vaikų bendravimo malonumą Vaikų rankų lankstumo lavinimas Rankų ir akių koordinacijos gebėjimas.

Skatinti koordinuotą vaikų rankos vystymąsi Padidinti vaiko gebėjimą reaguoti į vaiko smegenų vystymosi pratimus.

Tas, kuris priverčia pingviną nukristi.

Pralaimės šį žaidimą.

Nepakliūkite į priešininko spąstus!

Pažiūrėkite, kas gali iškovoti paskutinę pergalę!

Specifikacija

Grynasis svoris: 100g

Spalva: kaip parodyta paveikslėlyje (neprivaloma)

Dydis: 16,5163,5

Medžiaga: Plastikas Specifikacijos: Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko; Ekologiškas, netoksiškas, saugus ir patvarus. Ledo laužymo žaidimas efektyviai lavina vaikų rankų lankstumą, sportinius įgūdžius, rankų ir akių koordinacijos gebėjimus bei smegenų vystymąsi. Ugdykite kūdikio įžvalgumą, dėkingumą, jautrumo grožį. Tas, kuris priverčia pingviną nukristi. Pralaimės šį žaidimą. Nepakliūkite į priešininko spąstus! Pažiūrėkite, kas gali iškovoti paskutinę pergalę!

Į paketą įeina: Ledus laužančių pingvinų dėžė Pastabos: Dėl skirtingų monitorių skirtumų nuotraukos gali neatspindėti tikrosios prekės spalvos. Palyginkite detalių dydžius su savo, prašome leisti 1–3 cm paklaidą dėl rankinio matavimo. Ačiū už supratingumą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas