Parduotuvė

Zezzo® magnetiniai neišsiliejantys alyvos įrankiai …

Zezzo® magnetiniai neišsiliejantys alyvos įrankiai Lankstus TPU automobilių alyvos keitimo filtro piltuvėliai nepralaidūs nuotėkiui pakaitinis apsauginis laivas

10.77 €

Kategorija: Įvairūs

Kai vairuojate automobilį ilgą laiką, alyvos filtrą reikia pakeisti nauju. Išėmus alyvos filtrą dažnai išteka alyvos likučiai/išsiliejusios alyvos, dėmėdamos rankas ir grindis.

Zezzo® Magnetic Neišsiliejantis alyvos keitimo įrankis tinka ant alyvos filtro ir surenka išbėgusią alyvą ir nukreipia ją į talpyklą. √ Laikykite savo drabužius ir grindis švarius √ Laisvų rankų įrangos dizainas √ Nereikia jokių įrankių

Pagrindinės funkcijos ✅ Praktiškas alyvos nuotėkio prevencijos įrankis Naudokite keičiant kasetes, kad alyva neištekėtų ir nesuteptų rankų bei grindų, kad viskas būtų tvarkinga ir nereikėtų valyti.

✅ Laisvųjų rankų dizainas Įtaisyti 2 magnetai, kurie magnetiškai pritvirtinami prie alyvos filtro, kad būtų užtikrintas saugus naudojimas. Sulaiko aliejų ir išlaiko rankas švarias ir nenusidegina.

✅ Lanksti TPU medžiaga Lanksti ir patvari TPU medžiaga prisitaiko prie įvairių dydžių alyvos filtrų elementų ir yra tinkama naudoti keičiant įvairių modelių alyvos filtrus. ✅ Lengva uždėti ir išardyti Lengva ir paprasta naudoti, nereikia jokių įrankių, tiesiog užfiksuokite kasetę ir ją taip pat lengva išimti.

✅ Apsauga nuo išsiliejimo Magnetiniai išleidimo kamščio spaustukai / apsaugos nuo purslų. Naudokite Zezzo®, kad nukreiptumėte alyvos srautą ir išvengtumėte purslų. Magnetas sugriebia už kištuko, todėl jis netrukdo alyvai tekėti.

Specifikacijos

Produkto svoris 189G

Produkto dydis (P x P x A) 10 × 10 × 17 cm / 3,9 × 3,9 × 6,7 colio

pakuotės turinys „Zezzo®“ magnetinis alyvos keitimo įrankis × 1

Medžiaga TPU+PP

Pastaba Dėl rankinių matavimų leiskite nedidelius matavimo nukrypimus.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas