Parduotuvė

Žibintuvėlis Stipri šviesa Daugiafunkcinis LED …

Žibintuvėlis Stipri šviesa Daugiafunkcinis LED akinantis žibintuvėlis priartinantis žibintuvėlis USB įkraunamas nešiojamas rankinis žibintas skirtas lauko stovyklavimo automobiliui

3.96 €

Kategorija: Įvairūs

Apibūdinimas: Meistriškumas užtikrina kokybę, netikėtą nešiojamumą, netikėtą gražią išvaizdą Technologija varo lengvą, didelės galios stiprią LED dagtį Erelio akies fokusavimas, teleskopinis fokusavimas, kompaktiškas ir nešiojamas Didelės talpos ličio baterija, didelio našumo ličio baterija užtikrina ilgesnį apšvietimo laiką Didelės galios dagtis: didelis atstumas, didelis ryškumas, ypač matomas diapazonas Standartinė sąsaja: USB sąsaja, gali būti prijungta prie nešiojamojo kompiuterio, kompiuterio pagrindinio telefono įkrovimo galvutės, mobiliojo maitinimo ir kt. Daugiapakopis šilumos išsklaidymas, protinga šilumos išsklaidymo sistema, stiprus šilumos išsklaidymas, siekiant apsaugoti ilgą pagrindinio akumuliatoriaus tarnavimo laiką Atsparus vandeniui, vientisas vandeniui atsparus korpusas, nebijantis lietaus, nuotykių lauke susidurti su lietumi nebijo

I. Jungiklio naudojimo instrukcijos:

 1. Baterijos teigiamas elektrodas yra nukreiptas į vidų (lempos laikiklio pusė), o neigiamas elektrodas yra nukreiptas į išorę (uodega).
 2. Jungiklis yra prie uodegos, o jungiklio funkcija: iki galo paspaudus jungiklį yra jungiklio funkcija, o švelniai paspaudus jungiklį – pritemdymo funkcija.

II. Grandinės plokštės naudojimo instrukcijos:

 1. Mūsų žibintuvėlis naudoja pažangią nuolatinės įtampos ir nuolatinės srovės technologiją, kuri gali veiksmingai atitikti LED žibintuvėlio pastovios įtampos ir nuolatinės srovės reikalavimus.

 2. Specialūs patarimai: A. nenaudokite jo esant viršslėgiui, o įtampa neturi viršyti 4,2 V B. Baterija nukreipta į priekį, nedėkite jos aukštyn kojomis, nes sudeginsite lentą. C. Atkreipkite dėmesį į degiklio temperatūros pokyčio valdymą, kad užtikrintumėte šilumos išsklaidymą. D. Neprofesionalai neturėtų atidaryti plokštės.

III. Ličio baterijos naudojimo instrukcijos:

 1. Ličio baterijos charakteristikos: ličio baterijos įkrovimo būdas visiškai skiriasi nuo mobiliojo telefono baterijos; Ličio baterijos neturi atminties ir gali būti bet kada įkraunamos. Neperkraukite ir nepermokėkite.
 2. Pirmas įkrovimas 6 valandas yra minimalus. Po to viskas bus gerai pagal žalią įkroviklio lemputę. Permokėti nereikia.
 3. Specialiai raginama naudoti “trijų atsparų” įkroviklį su apsauga nuo perkrovimo, anti-atbulinės jungties ir trumpojo jungimo;
 4. Jei akumuliatoriaus nenaudojate ilgą laiką, laikykite jį visiškai įkrautą, o maždaug po trijų mėnesių vėl įkraukite ir iškraukite.

IV. Žibintuvėlio naudojimo instrukcijos:

 1. Naudodami žibintuvėlį pasirinkite jį pagal žibintuvėlio įtampos ir akumuliatoriaus reikalavimus. Nenaudokite jo be atodairos, kad nesudegintumėte plokštės. Vienu metu nenaudokite skirtingų modelių ir įtampos baterijų.
 2. Naudodami, kai akivaizdžiai pasikeičia žibintuvėlio ryškumas, išjunkite žibintuvėlį, kad akumuliatorius pernelyg neišsikrautų.
 3. Šilumos išsklaidymo įgūdžiai: Kai naudojamas žibintuvėlis, turi būti užtikrintas šilumos išsklaidymas. Kai labai reikalaujama, kad akumuliatorius būtų visiškai įkrautas, geriau pirmiausia naudoti antrą pavarą, kad lempos laikiklis ir f Specifikacijos: Pavadinimas: Daugiafunkcis žibintuvėlis atsparus vandeniui: atsparus vandeniui pavara: stipri šviesa - vidutinė šviesa - mirksi - SOS Dagas: didelės galios dagtis Svoris: 76g Įkrovimas: USB įkrovimas Dydis: 13035mm Baterija: įmontuota ličio baterija Į paketą įeina: 1 * Žibintuvėlis 1 įkrovimo laidas

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas